Stručni savet udruženja

Stručni savet Opšteg Udruženja Detektiva Srbije čine eminentni profesori i istaknuti stručnjaci iz oblasti prava i bezbednosti sa prepoznatljivim doprinosom u praksi. Stručni savet je oformljen kao savetodavni organ usmeren na predlaganje mera za poboljšanje posebnih i zajedničkih interesa detektiva Srbije, unapređenje uslova poslovanja i ekonomskog položaja i socijalne sigurnosti. Kao jedan od prvih zadataka planirana je izrada nacrta ETIČKOG KODEKSA koji će biti dat na javnu raspravu.

Članovi Stručnog saveta su:

prof. dr Milan Milošević – predsednik
prof. dr Milan Daničić – potpredsednik
prof. dr Zdravko Skakavac
prof. dr Vojin Pilipović
prof. dr Dragomir Jovičić

Experts Council of SAD

Experts Council of Serbian Association of Detectives consists of eminent professors and prominent law and security experts with distinctive contribution in practice. The Expert Council is an advisory body with a mission focused on proposing actions for improvement of individual and common interests of Serbian detectives and improvement of business and economic conditions and social security. One of the first tasks in Council’s agenda is drafting the Code of Ethics that will be submitted for public hearing.

Members of the Experts Board:

prof. dr Milan Milošević – president
prof. dr Milan Daničić – vice president